Pereiti į pagrindinį turinį

Saulės parkas „Vytis II“

Pirkimas Vystytojas - UAB "Saulės elektrinių servisas"
UAB "Saulės elektrinių servisas"
Išparduota

Pirkimo kaina

1 349,98 €/kW

Priežiūros kaina

19,99 €/kW/metai

Rezervuota 100 % 494,0 kW

Liko 0 % 0,0 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 28 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 5,2514 Eur su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1050 - 1250 kWh (pagal parką) elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Finansavimo pasiūlymai

Mūsų partneriai siūlo išskirtines finansavimo sąlygas IGNITIS klientams. Susipažinkite su jomis.

InBank

swedbank

SEB

Citadele

Luminor

Apie projektą

Projekto vieta

Panevėžio r. sav., Naujamiesčio sen., Berčiūnų k., Nevėžio g.

Parko įrengimo etapai

Tai šio parko veikimo laikas, nuo elektros gamybos pradžios.
Veikia 12 mėnesių

Parko statybos ir plėtros procesas

Nuo parko statybos pradžios iki elektros gamybos pradžios gali praeiti 6–9 mėnesiai. Projekto eiga priklauso nuo parko vystytojo, kontroliuojančių valstybės institucijų, skirstomųjų tinklų operatoriaus ESO ir Jūsų savalaikių veiksmų.

Projekto eiga

Kliento veiksmai

Vystytojas
Statybų pradžia
2022-05-12
Vystytojas
Sumontuoti moduliai
2022-08-30
Klientas
Pasirašoma Pirkimo-Pardavimo Sutartis
Klientas
Atsiskaitoma už elektrinę (galima mokėti elektrinės kainą iš karto arba dalimis)
Vystytojas
VERT leidimas gautas. Parko perdavimas klientams pradedamas.
2023-02-10
Klientas
Pasirašomas Priėmimo-Perdavimo aktas (PPA)
ESO
Elektrinės prijungimas jūsų būstui. Pradedama elektros gamyba.
Projekto išskirtinumas

SAULĖS PARKAS, KURIS ŽALIĄ ENERGIJĄ GAMINS NET 30 METŲ!

UAB „Solet Technics“ ir UAB "Saulės elektrinių servisas" įgyvendina nutolusių saulės elektrinių projektą „Vytis II“. Tai antrasis vystytojo projektas. 

Įrengiamo saulės parko eksploatacijos laikotarpis – 30 metų.

 

 • SAULĖS FOTOVOLTINIAI MODULIAI - Trina Vertex TSM-DEG21C.20 650W  
  • Dvipusiai (angl. bifacial) - moduliai generuoja elektros energiją tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės. Yra panaudojama ne tik tiesioginė saulės šviesa, bet ir jos atspindžiai. Dėl nurodytos priežasties dvipusiai saulės moduliai pagamina daugiau elektros energijos.
  • Pusinių monokristalinių fotoelementų (angl. half-cut) - moduliai veikia efektyviau esant šešėliui. Dėl elektrotechninių savybių šios technologijos dėka yra sumažinami galios nuostoliai, išgaunama didesnė modulio galia ir efektyvumas.
  • Stiklas-stiklas (angl. glass-glass) - moduliai yra laminuojami tarp dviejų grūdinto stiklo paketų.
 • GALIOS KEITIKLIAI
  • Efektyvūs - naudojami 100-120 kW galios keitikliai su ne mažesniu nei 98% (EURO) efektyvumu. Naudojami bent 5 nepriklausomi galios sekimo taškai (angl. MPPT).
  • Gamintojo garantija - galios keitikliams suteikiama 5 metų gamintojo garantija.  
 • MONTAVIMO KONSTRUKCIJA 
  • Montavimas. Garantuojamas geriausias saulės modulių pasvirimo kampas, leidžiantis maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuotę ir užtikrinti elektros energijos gaminimo efektyvumą.
  • Ilga gamintojo garantija - konstrukcijai suteikiama 10 metų gamintojo garantija.  
 • ELEKTRINĖS STEBĖSENA
  • Šioje platformoje galėsite matyti generacijos duomenis tiesiogiai. Nesudėtingai sužinosite - kiek jėgainė pagamino per metus, mėnesį, savaitę ar dieną.  
  • Mes pasirūpinsime 24/7 saulės parko priežiūra. Per maksimaliai trumpą laikotarpį sureaguosime į gedimus, jei tokių atsiras. Reguliariai tvarkysime aplinką, plausime saulės modulius. Užtikrinsime parko aktyvią ir pasyvią apsaugą. 
 • EKSPLOATAVIMO LAIKOTARPIS - 30 METŲ
  • Saulės parkas žalią energiją gamins rekordiškai ilgai - net 30 metų! Nesudėtinga paskaičiuoti, kiek gausite naudos per papildomus 5 eksploatavimo metus. 
  • Sutartyje numatomas minimalus elektros energijos kiekis kurį pagamins saulės parkas kiekvienais metais, visus 30 metų (generacijos planas sutartyje).
Galia ir generacija
 • Saulės parko įrengtoji galia - 494 kWp

 • Saulės parko leistina generuoti galia - 396 kWp

Įranga

•    Moduliai – rina Vertex TSM-DEG21C.20 650W ; Garantinis laikotarpis - 12 metų

•    Keitikliai – Huawei SUN 2000-100KTL:M1;  Garantinis laikotarpis: 5 metai

•    Konstrukcijos – Corab; Garantinis laikotarpis: 10 metų

Vystytojas
UAB "Saulės elektrinių servisas"
Internetinis puslapis
Aprašymas

•    Saulės parką vysto UAB „Saulės elektrinių servisas“, kartu su nuo 2011 m. veikiančia motinine bendrove UAB "Solet". Saulės parkas yra vystomas įmonių jungtinės veiklos pagrindu. 
•    „Saulės elektrinių servisas“ ir „Solet" pasirūpins visais darbais nuo pradžios iki pabaigos – reikiami leidimai, saulės elektrinės projektavimas, montavimas, dokumentacija, priežiūra ir nepertraukiamas elektrinės veikimas visą eksploatacijos laikotarpį.
•    „Solet“ suprojektavo ir įrengė virš 10 megavatų elektrinių ne tik Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, bet ir Bulgarijoje, Gruzijoje, Lenkijoje, Italijoje, taip pat įgyvendino unikalius projektus Armėnijoje, Moldovoje ir Nigerijoje.
•    Įmonė ir jos klientai aktyviai prisideda prie 2015 m. Jungtinėse Tautose iškeltų tvaraus vystymosi tikslų (angl. Sustainable Development Goals) ir kartu mažina klimato kaitą. Savo klientams „Solet “ įteikia autentišką tai patvirtinantį sertifikatą ir ženkliuką.

UAB "Saulės elektrinių servisas"
Internetinis puslapis

Saulės parko generacija

Laikotarpis