Pereiti į pagrindinį turinį

Paskola saulės parkams

solar park

Kodėl verta rinktis Swedbank?

  • Fiksuotos metinės palūkanos: 4,9%
  • Paskolos suma: nuo 3000 iki 20000 Eur
  • Mokėjimo terminas: nuo 6 mėn. iki 10 metų
  • Nereikalingas pradinis įnašas
Plačiau apie finansavimo sąlygas

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o panaudojus paskolą ne pagal paskirtį metinė palūkanų norma gali būti padidinta iki 15%.

Tipinis pavyzdys:

Jei imtumėte 8 000 Eur vartojimo kreditą, kai sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 7 metai, taikant 4,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), 95 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 114.54 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 5,74 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 9 685,15 Eur.

 

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, visa kredito suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos.

 

Palūkanos nustatytos su nuolaida, kuri gali būti panaikinta ir nustatyta 15 % metinė fiksuotų palūkanų norma, jei paskola nebus panaudota pagal paskirtį, o tai gali lemti didesnį BVKKMN.

Paskolos skaičiuoklė

Kaip gauti paskolą saulės elektrinei?

 

Nuspręskite, kiek skolinsitės

Nuspręskite, kokio dydžio paskolos ir kokiam laikotarpiui Jums reikia.

 

Pateikite paraišką internetu

Užpildykite paskolos saulės elektrinėms paraišką „Swedbank“ interneto banke.

 

Sulaukite banko atsakymo

Atsakymą dėl paskolos Jums pateiksime telefonu, SMS arba interneto banko žinute.

 

Susipažinkite su sąlygomis

Su Jums siūlomomis paskolos sutarties sąlygomis galėsite susipažinti interneto banke pateiktoje Standartinėje informacijoje apie kreditą.

 

Sudarykite sutartį ir gaukite finasavimą

Sudarius kredito sutartį pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą.

 

Įsigykite saulės elektrinę

Sudarius kredito sutartį pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą.

Užpildykite finansavimo paraišką jau dabar arba kreipkitės į banką patarimo

Plačiau apie finansavimo sąlygas