Pereiti į pagrindinį turinį

Saulės parkas „Vytis“

Pirkimas Vystytojas - UAB "Saulės elektrinių servisas"
UAB "Saulės elektrinių servisas"
Išparduota

Pirkimo kaina

929,00 €/kW

Priežiūros kaina

20,99 €/kW/metai

Rezervuota 100 % 1 005,0 kW

Liko 0 % 0,0 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 24 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 4,888 Eur su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1050 - 1250 kWh (pagal parką) elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Finansavimo pasiūlymai

Mūsų partneriai siūlo išskirtines finansavimo sąlygas IGNITIS klientams. Susipažinkite su jomis.

InBank

swedbank

SEB

Citadele

Luminor

Apie projektą

Projekto vieta

Suginčiai, Šliavelių k. 2A, Molėtų raj.

Parko įrengimo etapai

Tai šio parko veikimo laikas, nuo elektros gamybos pradžios.
Veikia 32 mėnesius

Parko statybos ir plėtros procesas

Nuo parko statybos pradžios iki elektros gamybos pradžios gali praeiti 6–9 mėnesiai. Projekto eiga priklauso nuo parko vystytojo, kontroliuojančių valstybės institucijų, skirstomųjų tinklų operatoriaus ESO ir Jūsų savalaikių veiksmų.

Projekto eiga

Kliento veiksmai

Vystytojas
Statybų pradžia
2021-02-10
Vystytojas
Sumontuoti moduliai
2021-04-30
Klientas
Pasirašoma Pirkimo-Pardavimo Sutartis
Klientas
Atsiskaitoma už elektrinę (galima mokėti elektrinės kainą iš karto arba dalimis)
Vystytojas
VERT leidimas gautas. Parko perdavimas klientams pradedamas.
2021-07-19
Klientas
Pasirašomas Priėmimo-Perdavimo aktas (PPA)
ESO
Elektrinės prijungimas jūsų būstui. Pradedama elektros gamyba.
Projekto išskirtinumas

TAI LIETUVIŠKAS SAULĖS PARKAS, KURIS ŽALIĄ ENERGIJĄ GAMINS NET 30 METŲ!

UAB „Solet Technics“ ir UAB "Saulės elektrinių servisas" įgyvendina nutolusių saulės elektrinių projektą „Vytis“ Šliavelių k. 2A, Suginčiuose, Molėtų rajone.

Įrengiamo saulės parko galia – 1,05 MW.
Įrengiamo saulės parko eksploatacijos laikotarpis – 30 metų.

Kuo ypatinga Jūsų būsima saulės elektrinė iš „Solet Technics“?

  • Naudojami vieni galingiausių, lietuviški 440W nominalios galios pusinių monokristalinių fotoelementų (half-cut), dvipusiai (bifacial), stiklas-stiklas (glass-glass) moduliai su 30 metų gamintojo garantija. Šie pažangūs ir modernūs moduliai pagaminti taip, kad generuotų elektros energiją tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės. Kitaip tariant, panaudojama ne tik tiesioginė saulės šviesa, bet ir jos atspindžiai. Tokiu būdu, idealiomis sąlygomis moduliai galėtų gaminti iki 25 proc. daugiau elektros energijos, palyginti su įprastiniais moduliais. Mes prognozuojame, kad Lietuvos sąlygomis pasieksime bent 12% didesnį elektros energijos derlių (plačiau -  čia ), tai numatysime ir sutartyje.
  • Montuojami Itališki FIMER (buv. ABB, Power-One, Italy) 100 kW galios keitikliai, išsiskiriantys dideliu efektyvumu ir mažu gedimų rodikliu (plačiau - čia).
  • Įrengiama naudojant vokiškas, laiko patikrintas, patikimas montavimo konstrukcijas iš „PUK“. Garantuojamas geriausias saulės modulių pasvirimo kampas, leidžiantis maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuotę ir užtikrinti elektros energijos gaminimo efektyvumą (plačiau - čia).
  • Lietuviška asmeninio stebėjimo sistema išmaniajame telefone leis stebėti Jūsų elektrinės generaciją internetu.
  • Saulės parkas žalią energiją gamins rekordiškai ilgai - net 30 metų!

 

MES GARANTUOJAME, KAD PER 30 METŲ 1 KW SAULĖS ELEKTRINĖS DALIS JUMS SUGENERUOS MAŽIAUSIAI 29 239 KWH ŽALIOSIOS ENERGIJOS.

 


 

Galia ir generacija
  • Saulės parko įrengtoji galia - 1005 kW

  • Saulės parko leistina generuoti galia - 1005 kW

Įranga

•    Moduliai – Solet 440 DMH3-72;  30 metų gamintojo garantija


•    Keitikliai – FIMER PVS-100;  5 metų gamintojo garantija


•    Konstrukcijos – PUK; 10 metų gamintojo garantija

Vystytojas
UAB "Saulės elektrinių servisas"
Internetinis puslapis
Aprašymas

•    Saulės parką vysto UAB „Saulės elektrinių servisas“, kartu su nuo 2011 m. veikiančia motinine bendrove UAB "Solet". Saulės parkas yra vystomas įmonių jungtinės veiklos pagrindu. 
•    „Saulės elektrinių servisas“ ir „Solet" pasirūpins visais darbais nuo pradžios iki pabaigos – reikiami leidimai, saulės elektrinės projektavimas, montavimas, dokumentacija, priežiūra ir nepertraukiamas elektrinės veikimas visą eksploatacijos laikotarpį.
•    „Solet“ suprojektavo ir įrengė virš 10 megavatų elektrinių ne tik Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, bet ir Bulgarijoje, Gruzijoje, Lenkijoje, Italijoje, taip pat įgyvendino unikalius projektus Armėnijoje, Moldovoje ir Nigerijoje.
•    Įmonė ir jos klientai aktyviai prisideda prie 2015 m. Jungtinėse Tautose iškeltų tvaraus vystymosi tikslų (angl. Sustainable Development Goals) ir kartu mažina klimato kaitą. Savo klientams „Solet “ įteikia autentišką tai patvirtinantį sertifikatą ir ženkliuką.

UAB "Saulės elektrinių servisas"
Internetinis puslapis

Saulės parko generacija

Laikotarpis