Pereiti į pagrindinį turinį

RAMUČIŲ SAULĖ II

Pirkimas Vystytojas - UAB „EKO ENERGIJA"
UAB „EKO ENERGIJA"
Išparduota

Pirkimo kaina

1 399,00 €/kW

Priežiūros kaina

29,98 €/kW/metai

Rezervuota 100 % 557,3 kW

Liko 0 % 0,0 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 28 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 5,2514 Eur su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1050 - 1250 kWh (pagal parką) elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Finansavimo pasiūlymai

Mūsų partneriai siūlo išskirtines finansavimo sąlygas IGNITIS klientams. Susipažinkite su jomis.

InBank

swedbank

SEB

Citadele

Luminor

Apie projektą

Projekto vieta

Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k.

Parko įrengimo etapai

70 % baigtumas

Parko statybos ir plėtros procesas

Nuo parko statybos pradžios iki elektros gamybos pradžios gali praeiti 6–9 mėnesiai. Projekto eiga priklauso nuo parko vystytojo, kontroliuojančių valstybės institucijų, skirstomųjų tinklų operatoriaus ESO ir Jūsų savalaikių veiksmų.

Projekto eiga

Kliento veiksmai

Vystytojas
Statybų pradžia
2023-02-13
Vystytojas
Sumontuoti moduliai
2023-08-01
Klientas
Pasirašoma Pirkimo-Pardavimo Sutartis
Klientas
Atsiskaitoma už elektrinę (galima mokėti elektrinės kainą iš karto arba dalimis)
Vystytojas
VERT leidimas gautas. Parko perdavimas klientams pradedamas.
Planuojama iki 2023-12-31
Klientas
Pasirašomas Priėmimo-Perdavimo aktas (PPA)
ESO
Elektrinės prijungimas jūsų būstui. Pradedama elektros gamyba.
Projekto išskirtinumas

UAB „EKO ENERGIJA“ Kauno rajone vysto saulės parką „RAMUČIŲ SAULĖ“. Planuojama, kad saulės parkas bus pastatytas iki 2023 10 31, o iki 2023 12 31 elektros energiją iš saulės galės naudotis dar daugiau šeimų ir/ar įmonių visoje Lietuvoje. Be pažangių technologijų pasitelkimo įrangoje, tarp šio parko privalumų taip pat yra suplanuotas nuolatinis teritorijos stebėjimas vaizdo kameromis, į siūlomą kainą įskaičiuotos draudimo išlaidos.

Saulės elektrinės gyvavimo terminas - 25 metai.

PROJEKTO NAUDA: 

Užtikrinta investicija – parkas statomas pritaikant didžiuosiuose saulės parkuose pasaulyje ir Lietuvoje išbandytus technologinius sprendimus, kurie užtikrins ilgaamžį parko veikimą. 

Jokios rizikos. Sutartyje numatytas elektrinės draudimas ir priežiūra visą jos gyvavimo laikotarpį, įskaitant išmontavimą ir utilizavimą. Elektrinės saugumą užtikrina vaizdo stebėjimo realiu laiku sistema. 

Su išmanaus stebėjimo sistema. Turėsite galimybę gyvai stebėti savo nutolusios saulės elektrinės veikimą saulės parkų platformoje. 

 

APIE ĮRANGĄ:

SAULĖS FOTOVOLTINIAI MODULIAI – Trinasolar TSM-DEG21C.20 (650-655W)

 • Dvipusiai (angl. bifacial)  – moduliai generuoja elektros energiją tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės. Yra panaudojama ne tik tiesioginė saulės šviesa, bet ir jos atspindžiai. Dėl nurodytos priežasties dvipusiai saulės moduliai pagamina daugiau elektros energijos; 
 • Pusinių monokristalinių fotoelementų (angl. half-cut)  – moduliai veikia efektyviau esant šešėliui. Dėl elektrotechninių savybių šios technologijos dėka yra sumažinami galios nuostoliai, išgaunama didesnė modulio galia ir efektyvumas, mažesnė tikimybė mikroįtrūkimų atsiradimui; 
 • Bloomberg Tier1 sąrašo modulių gamintojas  – užtikriname, kad projektui įgyvendinti bus naudojami didžiausių ir pažangiausių gamintojų saulės moduliai; 
 • Ilga garantija  – moduliams suteikiama 12 metų produkto garantija ir 25 metų efektyvumo garantija.  

GALIOS KEITIKLIAI 

 • Efektyvūs  – Huawei SUN2000-330KTL-H1 galios keitikliai su ne mažesniu nei 98% (EURO) efektyvumu. Naudojami bent 5 nepriklausomi galios sekimo taškai (angl. MPPT); 
 • Gamintojo garantija  – 5 metai.

MONTAVIMO KONSTRUKCIJA  

 • Gamintojas. Stabilios ir patikimos „Corab” WS014 modulių montavimo konstrukcijos be judančių jungčių, todėl be remonto ištarnaus daugelį metų. 
 • Montavimas. Garantuojamas geriausias įmanomas saulės modulių pasvirimo kampas, leidžiantis maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuotę ir užtikrinti elektros energijos gaminimo efektyvumą. 
 • Ilga gamintojo garantija  – 10 metų. 
Galia ir generacija
 • Saulės parko įrengtoji galia - 6300 kWp

 • Saulės parko leistina generuoti galia - 4999 kWp

Įranga

Moduliai - Trinasolar TSM-DEG21C.20 (650-655W)

Galios keitikliai - Huawei SUN2000-330KTL-H1

Montavimo konstrukcija - „Corab” WS014

Vystytojas
UAB „EKO ENERGIJA"
Aprašymas

UAB „EKO ENERGIJA“ priklauso įmonių grupei, kuri energetikos srityje dirba jau daugiau nei 27 metus.

•    UAB „EnergoLT“ – įmonės veikla - elektros tinklai iki 400 kV, šviesolaidinis ir fiksuotas telekomunikacijos tinklai, kryptinis gręžimas, saulės elektrinių projektavimas bei statyba.
•    UAB „HIDROENERGIJA“ – įmonės veikla - elektros energijos gamyba hidroelektrinėse ir vėjo elektrinėse.
•    UAB „Klaipėdos biokuras“ – įmonės veikla - elektros energijos gamyba saulės elektrinėse.
•    UAB „SV projektai“ – įmonės veikla - vėjo elektrinių statyba. Šiau metu bendrovė vysto 12 MW vėjo parką Šilutės r.sav. 2024 m. I ketvirtį planuojamas vėjo elektrinių parko paleidimas Įmonė yra įrengusi ir eksploatuoja vėjo elektrines, saulės elektrines bei hidroelektrines, kurių bendra instaliuota galia yra 60 MW. 

Šiuo metu UAB „EKO ENERGIJA“ vysto šiuos projektus: 

 • 5MW ir 10MW saulės parkų statyba; 

 • 12 MW vėjo jėgainių statyba; 

 • 125 MW saulės parkų projektavimas; 

 • 60 MW vėjo jėgainių projektavimas. 

UAB „EKO ENERGIJA"