Pereiti į pagrindinį turinį

Obenių TRIO III etapas

Pirkimas Vystytojas - „Ignitis gamyba" AB
„Ignitis gamyba" AB
Išparduota

Pirkimo kaina

1 399,99 €/kW

Priežiūros kaina

19,99 €/kW/metai

Rezervuota 100 % 496,5 kW

Liko 0 % 0,0 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 28 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 3.9446 EUR su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1050 - 1250 kWh (pagal parką) elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Finansavimo pasiūlymai

Mūsų partneriai siūlo išskirtines finansavimo sąlygas IGNITIS klientams. Susipažinkite su jomis.

InBank

swedbank

SEB

Citadele

Luminor

Apie projektą

Projekto vieta

Elektrėnų raj., Kietaviškių sen. Obenių km. Obenių g. 41 b

Parko įrengimo etapai

Tai šio parko veikimo laikas, nuo elektros gamybos pradžios.
Veikia 13 mėnesių

Parko statybos ir plėtros procesas

Nuo parko statybos pradžios iki elektros gamybos pradžios gali praeiti 6–9 mėnesiai. Projekto eiga priklauso nuo parko vystytojo, kontroliuojančių valstybės institucijų, skirstomųjų tinklų operatoriaus ESO ir Jūsų savalaikių veiksmų.

Projekto eiga

Kliento veiksmai

Vystytojas
Statybų pradžia
2022-03-10
Vystytojas
Sumontuoti moduliai
2022-05-20
Klientas
Pasirašoma Pirkimo-Pardavimo Sutartis
Klientas
Atsiskaitoma už elektrinę (galima mokėti elektrinės kainą iš karto arba dalimis)
Vystytojas
VERT leidimas gautas. Parko perdavimas klientams pradedamas.
2022-10-20
Klientas
Pasirašomas Priėmimo-Perdavimo aktas (PPA)
ESO
Elektrinės prijungimas jūsų būstui. Pradedama elektros gamyba.
Projekto išskirtinumas

Elektrinė įrengta naudojant kokybiškus ir efektyvius 540 W monokristalinius modulius, kurių gamintojai patenka į aukščiausią „Bloomberg Tier 1“ reitingą. Saulės elektrinę sudarantys įrenginiai – „Sungrow“ įtampos keitikliai ir „SONNENMETAL“ montavimo konstrukcijų sistema – pasirinkti vertinant jų kokybę ir patikimumą. Aukštos kokybės įranga užtikrina projekto ilgaamžiškumą, o vystytojo patirtis ir kompetencija – kokybę bei garantuotą elektros generaciją.

Saulės parkas jau gamina elektrą..Naudodami „žalią“ elektros energiją patys asmeniškai prisidedate prie supančios aplinkos kokybės gerinimo ir įtakos klimato kaitai mažinimo.

Jūsų investicijos ir įrangos saugumas yra užtikrintas turto draudimu ir saugos tarnybos teikiamomis fizinės apsaugos paslaugomis.

Galia ir generacija
 • Saulės parko įrengtoji galia - 7394 kW.

 • Leistina generuoti galia - 6960 kW.

Įranga

SAULĖS FOTOVOLTINIAI MODULIAI – RSM110-8-540M (540 W)

 • Pusiniai monocristaliniai fotoelementai (angl. half-cell) – moduliai veikia efektyviau esant silpnam apšvietimui, miglai, debesuotumui. Šių savybių dėka sumažinami galios nuostoliai bei padidinamas modulių efektyvumas;
 • Aukšta efektyvumo garantija – gamintojas po 25 metų suteikia 84,8% modulio nominalios galios efektyvumo garantiją; 
 • Produkto garantinis laikotarpis - 12 metų;
 • Siekiant išgauti maksimalią saulės parko generaciją (kWh/kWp), parinktas optimalus saulės modulių pasvyrimo kampas, moduliai išdėstyti siekiant minimalios šešėliavimo įtakos gamybai. Numatoma, jog pirmaisiais veikimo metais saulės parko 1 kWp instaliuotos galios generuos ne mažiau kaip 950 kWh.
 • Modulių gamintojas patenka į aukščiausią „Bloomberg Tier 1“ reitingą.

•    GALIOS KEITIKLIAI – SUNGROW SG110CX

 • Naudojami efektyvūs galios keitikliai su ne mažesniu nei 98,5% (EURO) efektyvumu.
 • Taip pat pasitelkti 9 nepriklausomi galios sekimo taškai (angl. MPPT), didesnio efektyvumo užtikrinimui galios keitiklių komplektacijoje yra priverstinio vėsinimo funkcija;
 • Produkto garantinis laikotarpis - 10 metų.

•    MONTAVIMO KONSTRUKCIJOS – SONNENMETAL

 • Aliuminio lydinio bėgeliai ir saulės tvirtinimo elementai, plieninė karšto cinkavimo konstrukcija bei nerūdijančio plieno varžtai užtikrins saulės parko konstrukcijų ilgaamžiškumą;
 • Produkto gamintojo garantinis laikotarpis - 10 metų.
Vystytojas
„Ignitis gamyba" AB
Internetinis puslapis
Aprašymas

Projekto vystytojas – patikima, strateginę reikšmę šaliai turinti įmonė „Ignitis gamyba“. Obenių saulės parkas įrengtas Lietuvos energetikos širdyje, prie „Ignitis gamybos“ valdomo Elektrėnų komplekso. 
Ilgametė „Ignitis gamybos“ veikla, patyrę ir kompetentingi specialistai, stabiliai geri įmonės veiklos finansiniai rodikliai užtikrins, kad įsigyjama saulės elektrinė teiks naudą savininkams visus 25 eksploatavimo metus. Šiuo metu Obeniuose jau yra įrengtas 4 MW galios saulės elektrinių parkas, kuris aprūpina elektros energija daugiau nei 1000 nutolusių gaminančių vartotojų.


„Ignitis gamybos“ patikimumą įrodo valdomi didžiausi elektros energijos gamybos pajėgumai Lietuvoje – Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė, Kombinuoto ciklo blokas bei rezervinė elektrinė Elektrėnų komplekse, Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinė ir Vilniaus TE-3 elektrinė. Elektrėnų komplekse bendrovė taip pat gamina šilumos energiją Elektrėnų miesto, Kietaviškių šiltnamių ir kitų vartotojų bei savo reikmėms.

„Ignitis gamyba" AB
Internetinis puslapis

Saulės parko generacija

Laikotarpis