Pereiti į pagrindinį turinį

GULBINŲ SAULĖ

Pirkimas Vystytojas - UAB "EKOMODUS"
UAB "EKOMODUS"
Išparduota

Pirkimo kaina

1 299,00 €/kW

Priežiūros kaina

29,98 €/kW/metai

Rezervuota 100 % 488,0 kW

Liko 0 % 0,0 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 24 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 2,52 EUR su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1000 kWh elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Apie projektą

Projekto vieta

Gulbinų g. 21, Valių km., Šakių raj.

Parko įrengimo etapai

Nurodyti terminai yra preliminarūs. Platformos operatorius neatsako už tai, ar/kaip Vystytojas jų laikosi.
2022-06-30
Priimamos rezervacijos
2022-06-15
Gautas statybos leidimas
2022-12-31
VERT leidimas gaminti gautas
2022-12-31
Planuojamas įrenginio perdavimas klientams
Projekto išskirtinumas

Saulės parkas veiks net 30 metų!

Saulės šviesos elektrinės projektas, kurio bendra galia sieks 1200 kW, įgyvendinamas Gulbinuose netoli Šakių miesto. Saulės spindulius surinks ir juos elektros energija pavers net 645 W vienetinės galios technologijos flagmano - „Trina Solar Co", gaminami stiklas-stiklas saulės moduliai. Pirmuoju etapu bus parduodami 488 kW vystomo projekto.

Projekto statybų eiga:

  • Visi pagrindiniai technologiniai įrenginiai užsakyti, vyksta jų gamyba ir statybos aikštelę pasieks dar šių metų liepos mėnesį.
  • Projektinė dokumentacija parengta – derinama su ESO ir ir pateikta atitinkamoms institucijoms statybos leidimo gavimui.
  • Dar šiais metai numatomas projekto užbaigimas.

Prognozuojame, kad vienas kW saulės parke per metus pagamins ne mažiau kaip apie 1060 kWh elektros energijos.

Atsinaujinanti energija Tau ir planetai!

Įranga
  • Naudojami Trina Solar itin efektyvūs, dvipusio veikimo stiklas-stiklas technologijos monokristaliniai moduliai - https://www.trinasolar.com/en-glb/product/VERTEX-DEG21C.20 .
  • Speciali galinės pusės danga atspindžius nuo žemės ir kitų paviršių pavers elektros energija ir padidins bendrą pagamintos elektros energijos kiekį.
  • Prognozuojame, kad vienas kW saulės parke per metus pagamins ne mažiau kaip apie 1060 kWh elektros energijos.
  • Naudojami aukščiausios kokybės Sungrow, SG250HX inverteriai, pritaikyti 1500V įtampos sistemai, leidžiančiai sumažinti technologinius energijos nuostolius – https://en.sungrowpower.com/upload/file/20210108/DS_20201121_SG250HX%20Datasheet_V1.5.4_EN.pdf.pdf .
  • Naudojamos aukštos kokybės Kleve Solar antžeminės montavimo konstrukcijos su antikorozine Magnelis padengimo technologija.
  • Saulės elektrinės parką saugos aukšta tvora su koncertinos tinklu, taip pat teritorija bus stebima vaizdo kameromis. Saulės parkas bus apdraustas.
  • Nuolatos tikrinamas ir prižiūrimas patyrusių specialistų. Pjaunama žolė, o saulės moduliai bent kartą metuose specializuotos įrangos pagalba nuvalomi nuo dulkių.
Vystytojas
UAB "EKOMODUS"
Internetinis puslapis
Aprašymas

UAB „Ekomodus“ beveik 20 metų veikianti lietuviška įmonė. Įmonės veikla apima atsinaujinančios energetikos projektų vystymą, rangos proceso valdymą ir konsultacijas.
Būdami energetikos srities profesionalai, keliame sau tikslą užtikrinti klientams iš esmės ir ilgam laikui apsirūpinimą atsinaujinančia energija, pasididžiavimo jausmą saugant gamtą ir sveiką investicijų grąžą.

UAB "EKOMODUS"
Internetinis puslapis