Pereiti į pagrindinį turinį

GALINTOS PARKAS

Pirkimas Vystytojas - UAB GALINTA SOLAR
NEMOKAMA PRIEŽIŪRA 12 MĖN.
UAB GALINTA SOLAR

Pirkimo kaina

1 039,00 €/kW

Priežiūros kaina

19,99 €/kW/metai

Rezervuota 22.92 % 664,8 kW

Liko 77.1 % 2 235,2 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 24 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 4,888 Eur su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1050 - 1250 kWh (pagal parką) elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

APVA paramos dydis 322,9 Eur/kW buvo taikomas iki 2024 m. vasario 29 d. Naujas APVA paramos sąlygas planuojama skelbti 2024 metų III ketvirtį. Jos gali keistis priklausomai nuo Energetikos ministerijos priimtų sprendimų.

Finansavimo pasiūlymai

Mūsų partneriai siūlo išskirtines finansavimo sąlygas IGNITIS klientams. Susipažinkite su jomis.

InBank

swedbank

SEB

Citadele

Luminor

Apie projektą

Projekto vieta

Šilavoto sen., Prienų r. sav.

Parko įrengimo etapai

70 % baigtumas

Parko statybos ir plėtros procesas

Nuo parko statybos pradžios iki elektros gamybos pradžios gali praeiti 6–9 mėnesiai. Projekto eiga priklauso nuo parko vystytojo, kontroliuojančių valstybės institucijų, skirstomųjų tinklų operatoriaus ESO ir Jūsų savalaikių veiksmų.

Projekto eiga

Kliento veiksmai

Vystytojas
Statybų pradžia
2023-08-01
Klientas
Pasirašoma Pirkimo-Pardavimo Sutartis
Vystytojas
Sumontuoti moduliai
2023-09-27
Klientas
Atsiskaitoma už elektrinę (galima mokėti elektrinės kainą iš karto arba dalimis)
Vystytojas
VERT leidimas gautas. Parko perdavimas klientams pradedamas.
Planuojama iki 2024-08-30
Klientas
Pasirašomas Priėmimo-Perdavimo aktas (PPA)
ESO
Elektrinės prijungimas jūsų būstui. Pradedama elektros gamyba.
Projekto išskirtinumas

Prienų rajono savivaldybėje nutolusiame „Galintos saulės parke“ montuojamos kokybiškos ir rinkos pripažinimą pelniusios technologijos, kurios užtikrins efektyvią elektros energijos generaciją, parko ilgaamžiškumą ir optimalią grąžą nutolusios saulės elektrinės savininkams. Saulės parko montavimo ir paleidimo derinimo darbus atlieka patikimi, patyrę ir kvalifikuoti rangovai. 

Apie įrangą:

 • Naudojami naujausi JA SOLAR JAM72D30 550W Bifacial itin efektyvūs, dvipusio veikimo stiklas – stiklas technologijos monokristaliniai moduliai, kuriems net po 25 metų suteikiama 84,8% efektyvumo garantija.
 • Naudojami aukščiausios kokybės Sungrow SG125CX P2 inverteriai.
 • Naudojamos aukštos kokybės CORAB antžeminės montavimo konstrukcijos su antikorozine Magnelis padengimo technologija. Tai žymiai padidina konstrukcijų tvirtumą ir atsparumą gamtos stichijoms. Suteikiama iki 25 metų korozijos garantija.

Parko priežiūros principai:

 • Saulės elektrinės parką saugos tvora, teritorija bus stebima vaizdo kameromis, perimetro apsaugai bus naudojami mikrobanginiai jutikliai. Saulės parkas bus apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų, vagysčių ir gamtos stichijų. 
 • Parko konstrukcijos, moduliai, jungtys ir kitos svarbios vietos bus nuolatos tikrinamos ir prižiūrimos patyrusių specialistų. Pjaunama žolė, saulės moduliai plaunami nuo dulkių ir žiedadulkių su specialia įranga.
 • Pagrindinis mūsų verslas yra naujų elektrinių statymas nutolusiems gaminantiems vartotojams, saulės parkų statyba elektros gamybai, komercinių pastatų saulės elektrinės ir pan., tad eksploatacijos mokestis mums nėra būdas užsidirbti pelno, o tik mokestis už tai kas būtina.
 
Galia ir generacija
 • Saulės parko įrengtoji galia - 2900 kW
 • Saulės parko leistinoji generuoti galia - 2610 kW
 • Saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis - 25 metai
Įranga
 • Moduliai – JA SOLAR JAM72D30 550W Bifacial dual glass monocrystalline module, 550W. Garantinis laikotarpis – 12 metų, efektyvumui 25 metų.
 • Keitikliai – Sungrow, SG125CX P2. Garantinis laikotarpis – 10 metų (papildoma 5 metų garantija iš vystytojo pusės)
 • Konstrukcijos – CORAB, Garantinis laikotarpis – 15 metų.
Vystytojas
UAB GALINTA SOLAR
Internetinis puslapis
Aprašymas

UAB „Galinta solar", padeda pasauliui išlikti švariam. Kiekvieną žmogų kviečiame prisidėti prie žaliojo kurso įgyvendinimo, tapti vienu iš žaliųjų vartotojų Lietuvoje. Nesvarbu ar gyvenate name, ar bute, galbūt turite kelis nekilnojamojo turto objektus, pasinaudoja APVA teikiama parama, galite tapti vienos iš saulės elektrinių plantacijų šeimininku, bei aprūpinti savo būstą, ar kitą nekilnojamąjį turtą žaliąją energija.

UAB GALINTA SOLAR
Internetinis puslapis