Pereiti į pagrindinį turinį

Saulės parkas „Dzūkija“

Pirkimas Vystytojas - UAB Evecon
UAB Evecon
Išparduota

Pirkimo kaina

1 370,00 €/kW

Priežiūros kaina

30,00 €/kW/metai

Rezervuota 100 % 9 500,0 kW

Liko 0 % 0,0 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 24 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 2,52 EUR su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1000 kWh elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Apie projektą

Projekto vieta

Matuizų kaimas, Varėnos rajonas

Parko įrengimo etapai

Nurodyti terminai yra preliminarūs. Platformos operatorius neatsako už tai, ar/kaip Vystytojas jų laikosi.
2022-10-31
Priimamos rezervacijos
2022-12-15
Gautas statybos leidimas
2023-07-31
VERT leidimas gaminti gautas
2023-08-30
Planuojamas įrenginio perdavimas klientams
Projekto išskirtinumas

Vienas didžiausių saulės šviesos elektrinių projektų, kurio bendra galia sieks net 10.000 kW, įgyvendinamas Matuizų kaime, Varėnos rajone. Šis parkas bus pastatytas naudojant tik aukščiausios kokybės  medžiagas ir pažangius technologinius sprendimus. Pagrindinė įranga bus 655W Trina Solar stiklas-stiklas saulės moduliai, pastiprinto plieno  konstrukcijos, Sungrow inverteriai. Saulės elektrinės gyvavimo terminas - 30 metų.

Projekto statybų eiga:

 • Moduliai ir konstrukcijos jau užsakyti, vyksta jų gamyba, planuojama, kad statybos darbai  prasidės dar šiais metais, gavus statybos leidimą.
 • Projektinė dokumentacija jau parengta. Ji derinama su ESO ir artimiausiu metu bus pateikta atitinkamoms institucijoms statybos leidimo gavimui. Planuojama statybos leidimo gavimo data – šių metų lapkritis.

Apie įrangą:

 • Planuojame, kad vienas kW įrangos šiame saulės parke per metus pagamins ne mažiau nei 1060 kWh elektros energijos. Mūsų realistiniu vertinimu parkas turėtų gaminti 1120-1180 kWh/ kW ribose.
 • Naudojami naujausi 655 W Trina Solar itin efektyvūs, dvipusio veikimo stiklas-stiklas technologijos monokristaliniai moduliai (plačiau žr. https://www.trinasolar.com/en-glb/product/VERTEX-DE21), kuriems net po 30 metų suteikiama 84,95% efektyvumo garantija. 
 • Naudojami aukščiausios kokybės Sungrow, SG250HX inverteriai, pritaikyti 1500V įtampos sistemai, leidžiančiai sumažinti technologinius energijos nuostolius (plačiau žr. https://en.sungrowpower.com/upload/file/20210108/DS_20201121_SG250HX%20Datasheet_V1.5.4_EN.pdf.pd)
 • Naudojamos aukštos kokybės Kleve Solar antžeminės montavimo konstrukcijos su antikorozine Magnelis padengimo technologija. Šiose konstrukcijose naudojama apie 15-20% daugiau metalo lyginant su analoginėmis sistemomis. Tai žymiai padidina konstrukcijų tvirtumą ir atsparumą gamtos stichijoms.
 • Speciali galinės pusės danga atspindžius nuo žemės ir kitų paviršių pavers elektros energija ir padidins bendrą pagamintos elektros energijos kiekį.
 • Saulės elektrinės parką saugos tvora, teritorija bus stebima vaizdo kameromis, o esant pažeidimams – operatyviai reaguos pasamdyta apsaugos tarnyba. Saulės parkas bus apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų, vagysčių, gamtos stichijų. 
 • Nuolatos tikrinamas ir prižiūrimas patyrusių specialistų. Pjaunama žolė, bent kartą per metus nuo saulės modulių nuvalomos dulkės su specialia įranga.
Įranga
 • Moduliai – Trina Solar Vertex TSM-DEG21C.20 bifacial dual glass monocrystalline module, 645W. Garantinis laikotarpis – 12 metų.
 • Keitikliai – Sungrow, SG250HX (1500V). Garantinis laikotarpis – 5 metai.
 • Konstrukcijos – Kleve Solar, Garantinis laikotarpis – 10 metų.
Vystytojas
UAB Evecon
Internetinis puslapis
Aprašymas

UAB „Evecon“ turi daugiau nei 200 MW aktyvių saulės energijos įrenginių įvairiose Lietuvos savivaldybėse. „Evecon“ saulės ir vėjo energijos plėtra paspartina Lietuvos perėjimą prie žaliosios energijos ir padeda sumažinti anglies dvideginio išmetimą. Kadangi Baltijos šalyse šiuo metu trūksta energijos, „Evecon“ savo plėtra taip pat prisideda prie energetinio saugumo, energetinio skurdo mažinimo ir aplinkos tvarumo.

UAB Evecon
Internetinis puslapis