Pereiti į pagrindinį turinį

„Dainių“ saulės parkas II

Pirkimas Vystytojas - UAB Evecon
Saulės parkas veiks 30 metų!
UAB Evecon

Pirkimo kaina

1 370,00 €/kW

Priežiūros kaina

29,00 €/kW/metai

Rezervuota 12.65 % 624,1 kW

Liko 87.4 % 4 310,9 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 24 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 2,52 EUR su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1000 kWh elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Apie projektą

Projekto vieta

Dainių ir Saukų kaimai, Jurbarko rajonas

Parko įrengimo etapai

Nurodyti terminai yra preliminarūs. Platformos operatorius neatsako už tai, ar/kaip Vystytojas jų laikosi.
2022-12-30
Priimamos rezervacijos
2022-12-31
Gautas statybos leidimas
2023-07-31
Sumontuoti moduliai, ranga baigta
2023-09-30
Perduota klientams, gaminama elektra
Projekto išskirtinumas

Vienas didžiausių saulės šviesos elektrinės projektas, kurio bendra galia sieks net 15.000 kW, įgyvendinamas Dainių ir Saukų kaimuose, Jurbarko rajone. „Dainių“ saulės parkas bus statomas naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas bei pažangius statybos sprendimus. Pagrindinė įranga bus 655 W Trina Solar stiklas–stiklas saulės moduliai, pastiprinto plieno Kleve konstrukcijos, Sungrow inverteriai. Projekto priežiūra patikėta didelę patirtį turinčiai komandai.

Mūsų privalumas - Jokių papildomų išlaidų už įrangos remontą pasibaigus garantiniam laikotarpiui! 

Projekto statybų eiga:

 • Pradėtas visų pagrindinių technologinių įrenginių užsakymas, o elektrinės statybos darbai bus pradėti dar šiais metais.
 • Projektinė dokumentacija jau parengta. Ji derinama su ESO ir artimiausiu metu bus pateikta atitinkamoms institucijoms statybos leidimo gavimui. Statybos leidimą planuojama gauti šių metų gruodį.
 • Planuojama, kad projektas bus užbaigtas kitų metų vasarą. 
 • Saulės elektrinės gyvavimo terminas - 30 metų.

Apie įrangą ir projektą:

 • Planuojame, kad vienas kW saulės parke per metus pagamins ne mažiau nei 1060 kWh elektros energijos. Mūsų realistiniu vertinimu parkas turėtų gaminti 1100-1130 kWh/ kW ribose.
 • Naudojami naujausi 650 ir 655 W Trina Solar itin efektyvūs, dvipusio veikimo stiklas-stiklas technologijos monokristaliniai moduliai - https://www.trinasolar.com/en-glb/product/VERTEX-DE21, kuriems net po 30 metų suteikiama 84,95% efektyvumo garantija.
 • Naudojami aukščiausios kokybės Sungrow, SG250HX inverteriai, pritaikyti 1500V įtampos sistemai, leidžiančiai sumažinti technologinius energijos nuostolius – https://en.sungrowpower.com/upload/file/20210108/DS_20201121_SG250HX%20Datasheet_V1.5.4_EN.pdf.pdf .
 •  Naudojamos aukštos kokybės Kleve Solar antžeminės montavimo konstrukcijos su antikorozine Magnelis padengimo technologija. Šiose konstrukcijose naudojama apie 15–20 % daugiau metalo lyginant su analoginėmis sistemomis. Tai stipriai padidina konstrukcijų tvirtumą ir atsparumą gamtos stichijoms.
 • Speciali galinės pusės danga atspindžius nuo žemės ir kitų paviršių pavers elektros energija ir padidins bendrą pagamintos elektros energijos kiekį.
 • Saulės elektrinės parkas bus aptvertas tvora, teritorija bus stebima vaizdo kameromis, o esant pažeidimams – operatyviai reaguos pasamdyta apsaugos tarnyba. Saulės parkas bus apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų, vagysčių, gamtos stichijų.
 • Saulės parkas bus nuolatos tikrinamas ir prižiūrimas patyrusių specialistų. Pjaunama žolė, bent kartą per metus su specialia įranga nuo saulės modulių nuvalomos dulkės.

 

Įranga

• Moduliai – Trina Solar Vertex TSM-DEG21C.20 bifacial dual glass monocrystalline module, 650 ir 655W. Garantinis laikotarpis - 12 metų;

• Keitikliai – Sungrow, SG250HX (1500V). Garantinis laikotarpis - 5 metai;

• Konstrukcijos – Kleve Solar, Magnelis bifacial. Garantinis laikotarpis - 12 metų;

Vystytojas
UAB Evecon
Internetinis puslapis
Aprašymas

UAB „Evecon“ turi daugiau nei 200 MW aktyvių saulės energijos įrenginių įvairiose Lietuvos savivaldybėse. „Evecon“ saulės ir vėjo energijos plėtra paspartina Lietuvos perėjimą prie žaliosios energijos ir padeda sumažinti anglies dvideginio išmetimą. Kadangi Baltijos šalyse šiuo metu trūksta energijos, „Evecon“ savo plėtra taip pat prisideda prie energetinio saugumo, energetinio skurdo mažinimo ir aplinkos tvarumo.

UAB Evecon
Internetinis puslapis