Pereiti į pagrindinį turinį

ACME SOLAR GROUP saulės parkas „Vievis II“

Pirkimas Vystytojas - UAB „Solar PI“
UAB „Solar PI“
Išparduota

Pirkimo kaina

1 299,99 €/kW

Priežiūros kaina

29,00 €/kW/metai

Rezervuota 100 % 1 000,0 kW

Liko 0 % 0,0 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 24 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 2,52 EUR su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1000 kWh elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Apie projektą

Projekto vieta

Elektrėnų sav., Vievio sen.

Parko įrengimo etapai

Nurodyti terminai yra preliminarūs. Platformos operatorius neatsako už tai, ar/kaip Vystytojas jų laikosi.
2022-07-01
Priimamos rezervacijos
2022-06-08
Gautas statybos leidimas
2023-03-01
VERT leidimas gaminti gautas
2023-03-31
Planuojamas įrenginio perdavimas klientams
Projekto išskirtinumas

Elektrėnų savivaldybėje nutolusiame saulės parke „VIEVIS“ montuojamos pažangiausios ir rinkos pripažinimą pelniusios technologijos, kurios užtikrins efektyvią elektros energijos generaciją, parko ilgaamžiškumą ir optimalią grąžą nutolusios saulės elektrinės savininkams. Parko vystytojas – „ACME SOLAR GROUP“ dukterinė bendrovė „Solar PI“.  

Saulės parkui įrengti naudojami į TOP3 „Bloomberg Tier 1“ gamintojų sąrašą patenkantys „Trina Solar“ (650 W) saulės moduliai. Pastarieji „stiklas – stiklas“ saulės moduliai pasižymi dvipusiu veikimu, o tai prognozuoja ne mažesnę nei 1050 kWh iš kW gamybą.

  Gamintojas „Trina Solar“  suteikia net 25 metų 85% modulio nominalios galios efektyvumo garantiją ir 12 metų garantinį laikotarpį moduliams. Saulės parko priežiūra rūpinsis patyrusi ir kompetentinga profesionalų komanda, kuri užtikrins nepertraukiamą saulės parko veikimą visą parko gyvavimo laikotarpį.  Kviečiame pasirinkti vieną geriausių tvarios energetikos investicijų! 

 

NUMATOMA PROJEKTO EIGA: 

 • Statybų leidimas – 2022-06-08; 

 • Statybų pabaiga – 2022-12-31; 

 • Saulės elektrinių perdavimas klientams – iki 2023-03-31. 

 

PASIRINKITE UŽTIKRINTĄ INVESTICIJĄ! 

 • Saulės elektrinių parkas statomas taikant geriausias rinkos praktikas ir naujausius technologinius sprendimus. 

 • Užtikrinta saulės elektrinių parko priežiūra visą jos gyvavimo laikotarpį (25 metų) , įskaitant išmontavimą ir utilizavimą. 

 • Saulės elektrinių parkas išsidėstęs saugomojoje teritorijoje: užtikrintas aptvėrimas, nuolatinė stebėsena vaizdo kameromis ir saugos tarnybos teikiamomis paslaugomis. 

 • Investicijos ir įrangos saugumas užtikrintas turto draudimu.  

 • Išmani stebėsenos sistema leis saulės elektrinių savininkams stebėti savo nutolusios saulės elektrinės gamybos duomenis www.eparkai.lt paskyroje. 

Įranga

MODULIAI | „Trina Solar“ Vertex TSM-DEG21C.20 (650W) 

 • Vieni pažangiausių saulės modulių –  „Bloomberg Tier 1“ TOP 3 gamintojų sąraše esančio „Trina Solar“ (650 W) dvipusio stiklo technologijos saulės moduliai. 

 • Dar daugiau energijos – dvipusio  stiklo technologija leidžia generuoti elektros energiją ne tik iš tiesioginių saulės spindulių, bet ir iš atspindžių nuo žemės, kas leidžia padidinti bendrą pagamintos elektros energijos kiekį.  

 • Aukšta efektyvumo garantija – gamintojas po 25 metų suteikia 85% modulio nominalios galios efektyvumo garantiją. 

 • Užtikrinta priežiūra – moduliams suteikiamas 12 metų garantinis laikotarpis. 

 • Prognozuojama, kad 1 kW ACME SOLAR GROUP „VIEVIS“ parke per metus pagamins apie 1050 kWh. 

ĮTAMPOS KEITIKLIAI | „Huawei“ SUN2000-215KTL-H0 

 • Naudojami efektyvūs įtampos keitikliai su ne mažesniu nei 98,6% (EURO) efektyvumu. 

 • Produkto garantinis laikotarpis – 5 metai. 

KONSTRUKCIJA | „CORAB“ WS-017 

 • Tvirta, atspari korozijai ir judančių dalių neturinti „Corab” modulių montavimo konstrukcija. 

 • Konstrukcijos antikorozinei dangai suteikiama 25 metų garantija.  

Vystytojas
UAB „Solar PI“
Internetinis puslapis
Aprašymas

Projekto vystytojas – patikimos ir socialiai atsakingos lietuviško kapitalo bendrovių grupės „ACME SOLAR GROUP“, priklausančios „ACME Grupei“, dukterinė bendrovė „Solar PI".


„ACME SOLAR GROUP“ valdo penkias saulės energetikos ir dvi vėjo energetikos projektus vystančias bendroves. Grupė bendrai plėtoja 69 MW saulės energetikos projektus, 14 MW vėjo energetikos projektus ir valdo veikiantį 9 MW vėjo parką. 


„ACME Grupė“ jau veiklą vysto per 30 metų, šiuo metu vienija 36 bendroves Baltijos šalyse, tarp kurių žinomiausios „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, „Servisa ICT“, „ACME Film“, „ACME Valda“, „ACME NT“, „Drąseikių karjeras“. 

UAB „Solar PI“
Internetinis puslapis