Pereiti į pagrindinį turinį

PAŽANGUS Saulės grąžos saulės parkas

Pirkimas Vystytojas - UAB "Saulės grąžos parkai"
UAB "Saulės grąžos parkai"
Išparduota

Pirkimo kaina

925,00 €/kW

Priežiūros kaina

17,98 €/kW/metai

Rezervuota 100 % 477,6 kW

Liko 0 % 0,0 kW

Suskaičiuokite, kiek sutaupytumėte įsigiję dalį elektrinės šiame parke

Kiek vidutiniškai elektros energijos suvartojate per mėnesį?

kWh/mėn.
€/kWh
kW

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs, tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto ir suvartojamo energijos kiekio.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Visos sumos pateiktos su PVM.

*Skaičiavimų prielaidos: Saulės elektrinės pirkėjas tampa gaminančiu vartotoju ir pasigamina visą reikiamą elektros energijos kiekį savo elektrinėje. Elektros energijos tiekimo kaina – 28 ct/kWh (su PVM), kaina už pasinaudojimą ESO tinklais už kiekvieną elektrinės galios kW – 3.9446 EUR su PVM/mėn. Daroma prielaida, kad 1 elektrinės kW sugeneruos vidutiniškai 1000 kWh elektros energijos per metus.

**Atsipirkimo terminas yra preliminarus ir neįpareigojantis. Jis priklauso nuo konkretaus projekto įrangos, elektros energijos kainų kitimo ir nuo konkrečių suvartojimo kiekių.

Finansavimo pasiūlymai

Mūsų partneriai siūlo išskirtines finansavimo sąlygas IGNITIS klientams. Susipažinkite su jomis.

InBank

swedbank

SEB

Citadele

Luminor

Apie projektą

Projekto vieta

Kuršėnai, Šiaulių r. sav.

Parko įrengimo etapai

Nurodyti terminai yra preliminarūs. Platformos operatorius neatsako už tai, ar/kaip Vystytojas jų laikosi.
Priimamos rezervacijos
Vykdomos statybos
Sumontuoti moduliai, ranga baigta
Įrenginio perdavimas klientams
Projekto išskirtinumas

PIRMASIS SAULĖS PARKAS, ŠIENAUJAMAS BALTIŠKŲ AVIŲ

Gegužės mėn. šiame saulės parke apsigyveno avių kaimenė. Senovinės baltų veislės avys nuganydamos žolę pasirūpins, kad suvešėjusi augmenija nemestų šešėlių ant saulės modulių ir parkas veiktų visu pajėgumu. Tai – ekologiškesnis būdas nei žolę pjauti benzinine žoliapjove, naikinti cheminėmis medžiagomis ar kloti šviesą atspindintį paklotą, todėl į saulės elektrinių parke savininkų namus atkeliaus dar žalesnė saulės energija.

Saulės parką šienaujančios škudės yra mūsų klimato, baltiško krašto avys, tad joms laikyti nebūtini šilti tvartai. Saulės moduliai šiltuoju metu avims suteiks šešėlį ir apsaugos nuo lietaus bei vėjo. Parke škudės šeimininkaus iki rudens, o žiemoti keliaus į tvartą. Lietuvoje tai pirmasis saulės parkas, kuriame taikoma geroji dvejopo žemės panaudojimo praktika pasitelkiant nykstančios baltiškos veislės avis.

PAŽANGIAUSI DEEP BLUE 3.0 SAULĖS MODULIAI - DAUGIAU ENERGIJOS

2021 m. vykdoma jau veikiančio Saulės grąžos parko Kuršėnuose parko plėtra iki 5 MW. Montuojami pažangiausi, neseniai rinkoje pristatyti JA Solar Deep Blue 3.0 535 W dvipusio veikimo stiklas - stiklas saulės moduliai su itin ilga efektyvumo garantija.

  • Didesnės nei įprasta 182 mm x 182 mm celės ant galio silikono plokštės efektyviau konvertuoja saulės šviesą ir yra atsparesnės šviesos sukeliamai degradacijai.
  • Speciali galinės pusės danga atspindžius nuo žemės ir kitų paviršių paverčia elektra ir padidina bendrą pagamintos elektros kiekį. 
  • Skaičiuojame, kad vienas kW saulės parke per metus pagamins 1077 kWh.

Idealus modulių pasvirimo kampas leis maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuotę ir užtikrins elektros energijos generacijos efektyvumą. Laikoma, kad vidutinis metinis saulės apšvitos intensyvumas yra lygus  1161 kWh/m2/metus į horizontalią plokštumą.

ELEKTRAI IŠLEISITE IKI 3 KARTŲ MAŽIAU

Daugiau nei 480 šeimų jau naudoja savo pasigamintą saulės energiją iš veikiančio 2.5 MW Saulės grąžos parko. Planuojama, kad iki 5 MW išplėstas parkas pradės tiekti elektros energiją ir bus perduodamas pirkėjams iki 2021 m. lapkričio 07 d. 

Užtikrinta investicija – parkas suprojektuotas ir pastatytas pritaikant didžiuosiuose saulės parkuose pasaulyje išbandytus technologinius sprendimus, kurie užtikrins ilgaamžį parko veikimą.

Garantuota generacija. Sutartyje įsipareigojame, kad per 25 m. jūsų nutolusios saulės elektrinės generacija išliks virš 80%. Numatoma, kad 1 kW saulės parke per pirmus metus sugeneruos min. 1077 kWh. Jei parkas nesugeneruos numatyto kiekio energijos, stygių kompensuosime.

Niekuo nerizikuojate. Sutartyje numatyta elektrinės priežiūra visą jos gyvavimo laikotarpį, įskaitant išmontavimą ir utilizavimą. Elektrinės saugumą užtikrina vaizdo stebėjimo realiu laiku sistema.

Su išmanaus stebėjimo sistema. Turėsite galimybę gyvai stebėti savo nutolusios saulės elektrinės veikimą IGNITIS saulės parkų platformoje.

Įranga

•    Moduliai :

  JA Solar Deep Blue 3.0 535 W dvipusio veikimo stiklas - stiklas saulės moduliai: 12 metų produkto garantija, 30 metų 85 % efektyvumo garantija, 20,6% efektyvumas (daugiau informacijos). 

JA Solar Mono Perc 340 W half – cell saulės moduliai: 12 metų produkto garantija, 25 metų 83 % efektyvumo garantija, 20.2% efektyvumas (daugiau informacijos).

•    Keitikliai

HUAWEI SUN2000 60KTL;  Garantinis laikotarpis - 5 metai;

•    Konstrukcijos

 Corab

Vystytojas
UAB "Saulės grąžos parkai"
Internetinis puslapis
Aprašymas

STIPRIAUSI LIETUVOJE

Saulės parko vystytojas yra UAB „Saulės grąžos parkai“, priklausanti UAB „Saulės grąža“ - įmonei, kurios aukštą kredito reitingą įrodo 2020 m. STIPRIAUSI LIETUVOJE sertifikatas. Saulės parko projektą finansuoja VIPA.

"Saulės grąža" 10 metų dirbdama tik su saulės elektrinėmis įgavo įvairių sprendimų montavimo ir skirtingos apimties projektų valdymo patirties. Šiandien esame tarptautinius standartus atitinkanti kompanija, veiklą vykdanti ne tik Lietuvoje, bet ir Nyderlanduose, Afrikoje, Gruzijoje ir kt. Mūsų įrengtų elektrinių įmonėms 👉 žemėlapį žiūrėkite čia.

UAB „Saulės grąža“ yra „Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos“ ir „Lietuvos saulės energetikos asociacijos“ narė.

UAB "Saulės grąžos parkai"
Internetinis puslapis

Saulės parko generacija

Laikotarpis