Pereiti į pagrindinį turinį
Apva parama 2024

Paskutinė proga suspėti ir dar gauti APVA paramą iki 3 229 Eur! 

Primename, kad iki 2024 m. vasario 29 d. 17:00 val. vis dar galima teikti paraišką Aplinkos projektų valdymo agentūrai (APVA) ir susigrąžinti investicijas į saulės parką! APVA paramos dydis yra 322,94 Eur/kW, o vienas pareiškėjas gali gauti iki 3 229 Eur paramą iki 10 kW galios nutolusiai saulės elektrinei. Įsigyti ir prisijungti saulės elektrinę reikia ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo paraiškos APVA pateikimo dienos.

Taip pat primename, jog yra naujovė, kad APVA paramą gali gauti ir asmenys, kurių elektros vartojimo objekte vykdoma ekonominė veikla. Pastate, kuriame namų ūkio reikmėms naudojama saulės parke pagaminta elektra, gali būti įregistruotas ne daugiau kaip vienas juridinis arba fizinis asmuo, jame vykdantis ekonominę veiklą (įskaitant individualios veiklos pažymą arba verslo liudijimą).

Eparkai.lt platformoje yra jau veikiančių saulės parkų bei tokių, kurie pradės veikti dar šiais metais. APVA parama ženkliai sumažins jūsų investicijas.

Apie APVA paramos sąlygas įsigyjant saulės parko dalį daugiau informacijos galite rasti specialiai sukurtame puslapyje apie naujausias APVA paramos elektrinei saulės parke sąlygas.